| CZ | ENG | DE |

Hotel Bílý Kůň
Letní terasa
Hotel Bílý Kůň pokoj

Hotel U Bílého Koně

Hotel U Bílého Koně s obrovskou historickou tradicí a krásnou terasou s romantickým výhledem na řeku Ohři a do údolí -  Zde slavil J.W.Goethe svoje 74 narozeniny s Ulrikou von Lewentzow.

Hotel nabízí ubytování v celkem 30 pokojích.

Vybavený salonek k pronajmutí na Vaše oslavy kapacita 40 míst - pod mottem sami sobě - sami si uvaříte, sami se obsloužíte a sami si po sobě uklidíte - informace na mailu lojinova@volny.cz

Zatím zaváděcí provoz.

Další informace na https://www.ubilehokone.cz/

 

Online rezervace

 

 

Svatba v Hotelu U Bílého Koně

Svatební obřady, hostiny, květinová výzdoba, ubytování hostů

Hotel U Bílého Koně nabízí možnost uspořádání svatby přesně podle vašich představ. Hotel, restaurace a krásná letní terasa jsou ideální pro uspořádání romantické i moderní svatby až pro 80 hostů. Využijte krásné prostředí Lokte.

Svatební obřad

Svatební obřad můžete uspořádat na hradě Loket či přímo v Hotelu U Bílého Koně. Pro svatební obřad připravíme hotelovou restaurace či letní historickou terasu Schwarzenberg. O každý Váš požadavek bude s pečlivostí postaráno.

Svatební hostina, svatební catering

Připravíme pro vás nezapomenutelnou svatební hostinu. Naši kuchaři vám navrhnou skladbu svatebního menu (aperitiv, předkrm, polévka, hlavní jídlo, dezert…), připravíme vám nádhernou svatební tabuli i výzdobu sálu dle váší přání. Nemusíte se o nic starat, jen si vychutnáte výborné jídlo a pití, profesionální obsluhu a skvělou atmosféru.

Prohlídka hotelu

Hotel U Bílého Koně

Hotel U Bílého Koně

Hotel U Bílého Koně

Hotel U Bílého Koně

Hotel U Bílého Koně

Svatby

Hotel U Bílého Koně

Svatby

Hotel U Bílého Koně

Sraz motorkářů